KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13634490
nr 1363 4490
Oidentifierad konstnär. Engelskt bylandskap. Signerad. Olja på pannå, 28x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:11:40
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr